Корзина

Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 9.00 ближайшего рабочего дня.

+380 (95) 014-16-73
+380 (67) 649-53-03
SAB building
Корзина

Отзывы о компании Саб Билдинг

  • Віктор Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Максим С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Сергей П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Андрій Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Хорошо
  • Анатолий Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Виталий Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Анастасия Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Александр Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Віктор Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Очень плохо

    При заявленій виробником вазі турніка у 5кг, справжня його вага складає 3,5кг, тобто профіль складових турніка значно тонший.
    Надісланий мені екземпляр конструктивно ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ (ПРИНЦИПОВО для мене) від моделі на рекламній фотографії виробника- є "топорно" приварена петля у центрі перекладини(фото1) Ця деталь абсолютно недоречна для мого використання, більше того- виключає можливість підвішування в центрі перекладини гумових петель, які я використовую для тренувань. Вважаю, що цей елемент у такому вигляді може навіть призвести до травм обличчя при необережних рухах!
    Довжина неопренових ручок-накладок мінімальна для зручного хвату і складає 10 см. Тобто за ручки можливий лише максимальний широкий хват, все решта - за голу трубу.
    Зварка!!! Зварка, як для серйозного промислового виробництва, виконана вельми НЕОХАЙНО, ще й з оглядом на заявлене виробником "німецьке зварювальне обладнання"! ))) (фото2) На багатьох швах навіть не оббита окалина-пофарбовано прямо поверх неї.Нижні стійки і петлі кріплень приварені по периметру лише з трьох сторін, що на чверть зменшує міцність конструкції в самих відповідальних місцях! (фото3)
    Основні стійки до стіни завалені всередину на 8 мм, що спостерігається навіть неозброєним оком! (фото4)
    Головний БРАК конструкції: нижні стійки своїми петлями НЕ лежать в одній площині з петлями основних стійок!!!! Тобто не прилягають рівно до стіни, а знаходяться до неї під кутом і на деякій відстані !!! (фото5)
    І що тепер робити?Шукати і підкладати залізяччя під ці кривулі? І який це буде мати вигляд у квартирі на кімнатній стіні?
    Висновок: виробництво напівкустарне, низькопрофесійне, а подібна продукція може знайти своє застосування (після власних доопрацювань) десь у дворі на стінці сарая, але ніяк не в квартирі у кімнаті! І ще під питанням, чи не розвалиться ця "конструкція" під час тренувань..
    Категорично НЕ рекомендую користувачам, які хочуть бачити в своїй квартирі якісний виріб естетичного вигляду, а не подібне "калічне одоробло"!

  • Олег С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Хорошо

    Акуратно с роблено