-50%

Урна для сміття мусорка вулична квадратна мобільна переносна 17л чорна СР
1 720 ₴
860 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab370
+380 (95) 014-16-73
- +380 (67) 649-53-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вулична урна сміттєва квадратна. Перфороване дно для відтоку води. Можливі варіанти переносної або статично монтованої конструкції.
Контейнер - 26х26х29 см
Висота переносна - 51 см
Висота під бетонування - 80 см
Відправка можлива тільки на вантажне відділення Нової пошти або кур'єром на адресу.
Контейнер - 26х26х29 см
Висота переносна - 51 см
Висота під бетонування - 80 см
Відправка можлива тільки на вантажне відділення Нової пошти або кур'єром на адресу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 32 л |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Урна |
| Корпус урни | Поворотний |
| Установка урны | Переносна |
| Отвір для сміття | Зверху |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴



